Zainstaluj Flash Player'a, by zobaczyć obiekt.
górna belka

Maszyny i linie do produkcji brykietu ze słomy

Firma EKOINSTAL ma w swojej ofercie dwa rodzaje linii do rozdrabniania słomy i produkcji brykietu. Pierwsza z nich – marki Cormall, jest złożona z kliku elementów, które najpierw rozdrabniają i oczyszczają słomę, a następnie przetwarzają na brykiet. Druga brykieciarka, wytwarzana przez firmę Stavis, to maszyna do produkcji brykietu ze słomy, również posiadająca rozdrabniarkę.

Brykieciarki do słomy

EKOINSTAL dostarcza kompletne linie i maszyny do produkcji brykietu ze słomy, trocin oraz innych surowców pochodzenia roślinnego. W naszej ofercie można znaleźć zarówno mniejsze maszyny, jak i całe linie produkcyjne o wysokich mocach przerobowych. Mniejsze brykieciarki do słomy produkują w godzinę kilkaset kilogramów brykietu, z kolei linie mają możliwość rozdrobnienia słomy i wyprodukowania nawet powyżej 2,5 tony brykietu na godzinę.

Linie do produkcji brykietu

Maszyny i linie do produkcji brykietu ze słomy są bardzo wydajne i ekonomiczne. Na taśmę można ładować całe baloty lub bele słomy, co przyspiesza i usprawnia pracę. Słoma w zbitej formie trafia do miksera i zostaje rozdrobniona na niewielkie fragmenty. Następnie takie kawałki trafiają do kolejnego rozdrabniacza, w którym również wychwytywane są kamienie. Tak oczyszczona słoma trafia na kolejne etapy oczyszczające i uszlachetniające, by w końcu zostać umieszczona w brykieciarce. Maszyna produkuje z takiej słomy brykiet o wysokiej kaloryczności i efektywności. Oznacza to, że podczas spalania wytwarzana jest niska ilość popiołu, co czyni produkt bardziej atrakcyjnym dla klienta. Maszyny i linie do produkcji brykietu ze słomy są atrakcyjnym produktem ze względu na rosnący popularność ekologicznego opału. Paliwa wytwarzane z biomasy są coraz częściej wykorzystywane przez Polaków, poprawia się również wybór pieców służących do spalania brykietu.

dolna belka
Wszelkie prawa zastrzeżone ©2015 | Mapa strony
Website by: Szustak Łukasz